BÁRTEK ROBERT – Technická zařízení budov

BÁRTEK Robert spol. s r.o.

O nás

Proč právě BÁRTEK Robert spol. s r.o.

Jsme Vašimi partnery.

Jsme BÁRTEK Robert spol. s r.o. a specializujeme se zejména na moderní systémy vytápění, chlazení a fotovoltaické systémy jako je použití tepelných čerpadel, větracích jednotek s využitím rekuperace, fotovoltaických panelů a dalších alternativních zdrojů.

V dnešní době stále stoupajících cen energií jsou mnohá technická řešení schopna snížit celkové náklady na vytápění Vašeho rodinného domu či výrobní provozovny.

Naše společnost Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku, dále zajistíme potřebnou projektovou dokumentaci, kompletní dodávku včetně montáže systému vytápění popřípadě větrání či chlazení. Nabídneme Vám prověřené kvalitní výrobky renomovaných dodavatelů jako je STIEBEL ELTRON, REHAU a dalších specialistů v dané problematice.

Pokud právě řešíte stavbu rodinného domu, výrobní provozovny, nebo plánujete rekonstrukci a zároveň chcete vytápět úsporně a ekologicky, tak jsme pro Vás ti správní partneři.

Ukázky našich instalací.

S realizací naší fotovoltaické elektrárny, tepelného čerpadla, případně jiného energetického systému, šetříte a získáváte energetickou nezávislost. Podívejte se níže na vybrané ukázky našich instalací. Dobře odvedená práce je naše vizitka.