BÁRTEK ROBERT – Technická zařízení budov

BÁRTEK Robert spol. s r.o.

Fotovoltaika

Vaše fotovoltaické zařízení bude mít optimální výsledky jedině za předpokladu, že zkušení technici sestaví všechny potřebné komponenty do funkčního celku a že fotovoltaické zařízení bude odborně přizpůsobeno specifickým podmínkám místa instalace.

Jak to celé probíhá?

Zašlete nám poptávku. Nejlépe i fotku budovy a střechy určené pro instalaci.
1
Vypracujeme Vám orientační nabídku.
2
V případě Vašeho zájmu Vás navštívíme. Vybereme nejvhodnější místo pro instalaci rozvaděčů, střídače a baterií. Upřesníme cenovou nabídku. Prostě ujasníme si co a jak.
3
Spustíme počáteční papírování: vyřízení povolení s distributorem elektrické energie, požádáme o předschválení dotace, vypracujeme projekt, a další …
4
Realizace projektu.
5
Spustíme závěrečné papírování tj. doložení že vše proběhlo tak jak jsme se domluvili mezi sebou, ale i vzhledem k distributorovi elektrické energie a SFŽP.
6
Vyplacení dotace.
7

Jak to dlouho celé trvá?

Celá akce trvá cca 1 měsíců. Prodloužení může nastat z důvodů nedostupnosti určitých komponent systému. 

Nabízíme něco navíc?

Delší dobu pracujeme převážně se zákazníky našich zákazníků. Spokojenost je naše strategie. S naší fotovoltaikou šetříte, získáte energetickou nezávislost, získáte garantovanou dotaci, dostanete prvotřídní řešení na míru, rychlý záruční i pozáruční servis.

Dotační program Nová zelená úsporám.

Námi používané technologie jsou schváleny pro dotační program Nová zelená úsporám.

Vše Vám rádi vysvětlíme na osobní schůzce, či po telefonu. Další informace k dotačnímu programu pro rodinné domy naleznete níže:

Technologie od předních výrobců.

Používáme vždy technologii od předních výrobců solárních panelů, střídačů, úložných systémů, montážní konstrukce a dalšího příslušenství

Zaujali jsme Vás? Chcete se dozvědět víc?